POJĎTE SI S NÁMI HRÁT, SEBE A SVĚT POZNÁVAT

CO NABÍZÍME

Kvalitní pedagogický tým

Pedagogové respektují individuální potřeby a tempo každého dítěte. Vytvářejí podnětné a bezpečné prostředí, které podporuje dětskou zvídavost a kreativitu. Připravují bohatou vzdělávací nabídku a jsou schopni efektivně komunikovat s rodiči, čímž zajišťují kvalitní spolupráci rodiny a školy.

Vzdělávání s koncepcí rozmanitých inteligencí

Hra je klíčovým prvkem v procesu vzdělávání dětí v mateřské škole. Hra umožňuje dětem získávat znalosti a dovednosti prostřednictvím interaktivních aktivit. Díky vzdělávání hrou si děti osvojují teoretické poznatky, sociální dovednosti, samostatnost, spolupráci ve skupině.

Plánování činností s koncepcí rozmanitých inteligencí zajišťuje přístup dítěte k různorodým činnostem, které stimulují jeho rozvoj, a zároveň má možnost si činnosti sám volit, samostatně realizovat a hodnotit.

Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Environmentální zaměření mateřské školy vede děti k úctě a ohleduplnosti k přírodě a životnímu prostředí. Aktivity při pobytu venku umožňují objevovat a učit se o světě kolem nás. Pobyt na čerstvém vzduchu podporuje fyzickou aktivitu a přispívá k celkovému zdraví a pohodě dětí. Pomáháme dětem rozvíjet vztah ke zdravému životnímu stylu od raného věku.

Vize školy

Vizí naší školy a jejím dlouhodobým cílem je, stát se otevřenou, moderní a efektivní školou se zajištěním bezpečného pohodového prostředí a úspěchu pro všechny děti.

Ve vztahu k dětem

• podpořit děti v poznávání sebe sama, svých emocí a práci s nimi

• podpořit sebedůvěru, individualitu, prožívání dětí, vést je k sebehodnocení

• podpořit děti v samostatnosti, odpovědnosti a rozhodovacích schopnostech